PRO PACIENTY, KLIENTY A RODINNÉ PŘÍSLUŠNÍKY

Vítáme Vás na stránkách České asociace ergoterapeutů (ČAE).
 
ČAE je dobrovolnou profesní asociací sdružující ergoterapeuty a další osoby působící v oboru. Mezi cíle ČAE patří mimo jiné vyzvednout důležitost a nezastupitelnost ergoterapie v rehabilitaci osob se zdravotním postižením a jiným znevýhodněním každého věku (včetně domácí péče), prosazovat ergoterapeutické postupy v péči o osoby se zdravotním postižením a jiným znevýhodněním tak, aby kvalita jejich života byla v maximálně možné míře povznesena, propagovat a prosazovat rozšíření sítě pracovišť poskytujících ergoterapeutickou péči, aktivně vystupovat v oblasti prevence a zdravotní osvěty v rámci ergoterapie a další.

Naleznete zde
základní informace o ergoterapii, seznam ergoterapeutických pracovišť včetně kontaktů, dostupný je i informační bulletin, ve kterém se můžete dočíst o novinkách v ergoterapii či o aktuálním dění v ČAE.

Pokud se potřebujete na cokoliv ohledně ergoterapie zeptat, neváhejte nás, prosím, kontaktovat na emailové adrese info@ergoterapie.org . Pokusíme se Vám co nejlépe poradit a pomoci.


Poslední úprava: 10. 11. 2015 - Bc. Zuzana Rodová, M.Sc.